28 i 29 listopada – dwa dni, dwa warsztaty artystyczno-kreatywne!

Kochani Dzieci i Rodzice! Tym razem chcielibyśmy zaproponować Wam udział w warsztatach artystyczno-kreatywnych. Na zajęcia zapraszamy jak zawsze do Rodzinnego Domu Restauracyjnego „Kto wypuścił skowronka?”, ul. Borkowska 32, Kraków. Początek: godz. 16:00.

Warsztaty artystyczne-kreatywne to przede wszystkim zajęcia dla najmłodszych, ale nie tylko. Zastosowanie różnych technik plastycznych m.in. takich jak malowanie, wyklejanie, lepienie, wycinanie, wydzieranie, pozwoli wprowadzić uczestników zajęć w proces twórczy, co jest niezwykle istotne, ponieważ każdy z nas ma naturalną potrzebę tworzenia, za pomocą której może wyrazić emocje i swoją osobowość.