Kolejne warsztaty z myślenia projektowego

Już 08.08 i 10.08 o godz. 16:00 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na warsztaty z myślenia projektowego! Na zajęcia zapraszamy na do Rodzinnego Domu Restauracyjnego „Kto wypuścił skowronka?”, ul. Borkowska 32, Kraków.

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję odkryć w sobie pokłady kreatywności lub po prostu się jej nauczyć. Podróż zaczyna się od pierwszego kroku, a sukces od zrozumienia, diagnozowania potrzeb i próby znalezienia rozwiązań. Uczestnicy warsztatów będą pracować nad zaprojektowaniem produktów i usług publicznych, dzięki którym w Krakowie będzie żyło się łatwiej.

Design thinking to metodyka wykorzystywana w procesie zmian, wspomagająca proces rozwiązywania problemów i tworzenia innowacji. Jest uznawana za jeden ze sposobów generowania innowacji i rozwoju w biznesie, a także w życiu codziennym.

Temat warsztatów: zaprojektuj swoje miasto.