Warsztaty z tworzenia map myśli
11 października 2017 techniki uczenia się FundacjaJMP

20.10 to kolejny piątek z mapami myśli. O godz. 16:00 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na warsztaty z tworzenia Map Myśli! Na zajęcia zapraszamy na do Rodzinnego Domu Restauracyjnego „Kto wypuścił skowronka?”, ul. Borkowska 32, Kraków.

Wspólnie zastanowimy się jak się uczyć, żeby się nauczyć przy pomocy Map Myśli. Poprzez zabawę dzieci nauczą się tworzyć kolorowe i własne Mapy Myśli, które będą mogły wykorzystywać zarówno podczas nauki w szkole, jak i we własnym samodoskonaleniu w wielu obszarach życia. Rodzice także będą mogli skorzystać z tej metody, wspierając rozwój i edukację własnych dzieci.

Mapy Myśli przełamują schematy myślowe oraz pobudzają kreatywność i wyobraźnie.